خانه / آموزش / یک ورزش ساده و بسیار موثر برای تنگ کردن واژن

یک ورزش ساده و بسیار موثر برای تنگ کردن واژن

چکیده:
واژن بیشتر خانمها از ویژگی انعطاف پذیری برخوردار است. اگر چه ممکن است در اثر عواملی همچون افزایش وزن، بالا رفتن سن و یا زایمان این خاصیت کمتر شود اما باید بدانیم که هرگز خاصیت ارتجاعی خود را بطور کامل از دست نمی دهد.

تنگ کردن واژن با تمرینات کگل

همه می دانیم که ورزش کردن باعث سلامتی جسم می شود؛ اما توجه اصلی مردم در ورزش، به ماهیچه های بزرگی مانند بازو و ساق پا جلب می شود. موضوع ظریفی که کمتر به آن توجه می شود، تقویت ماهیچه های کوچک و قدرتمندی در بدن خانم ها است. این ماهیچه های حساس در بخش تحتانی لگن قرار دارند؛ ماهیچه های پر رمز و راز کگل. ماهیچه های کگل با شکلی شبیه عدد هشت انگلیسی، واژن و مقعد را احاطه می کنند. ماهیچه های کگل از اندام های لگنی مانند مثانه، راست روده، رحم و واژن محافظت می کنند. در واقع شما با نیرومند کردن عضلات کگل، اندام های جنسی خود را نیرومند می کرده و سبب افزایش میل جنسی و ایجاد آثار مثبت در روابط زناشویی خود خواهید شد .

تقویت عضلات واژن از راه ورزش و تنگ کردن واژن با تمرینات کگل تاثیرات مثبتی در روابط زناشویی دارد.

تمرینات کگل بهترین روش برای تنگ کردن واژن هستند

تنگ کردن واژن بعد از زایمان :

خانم‌ها پس از زایمان طبیعی متوجه تغییراتی در سایز واژن خود شده که متاسفانه این امر باعث آن می‌شود که ، در هنگام آمیزش احساس شرمساری کرده ، چرا که حس میکنند واژن آنها بسیار گشاد شده است. اما باید دانست که این مشکل بعد از زایمان طبیعی یک موضوع همگانی بوده و راهی هایی برای به حالت قبل در آوردن واژن وجود دارد.

  اما احتمالا این چیزی است که شریک‌ جنسی‌تان به شما گفته یا بخاطر معاینه های شخصی خودتون از واژن این گونه نتیجه گرفته اید. شاید خانم‌ها با وارد کردن انگشت بداخل واژن مقدار گشادی آن رو اندازه گرفته و یا زمانیکه ماهیچه های واژن باز بوده انداین بررسی انجام شده و یا اینکه آسان قرار گرفتن تامپون قاعدگی در داخل واژن باعث شده فرد چنین نتیجه ای گرفته باشد.

  به هر جهت، زایمان ، چاقی و افزایش سن سبب تغییراتی در بدن فرد و همچنین نحوه پاسخگویی و رفتارهای جنسی فرد خواهد شد که میبایست فرد خود را با آنها بوسیله کارهایی مثل امتحان کردن پوزیشنهای مختلف، انتظارات و درخواستهای مختلف یا کارهای دیگر، تطبیق دهد.

بعضی وقتها موارد و کمکهای پزشکی مانند جراحی نیز راهگشا خواهند بود، اما در ابتدا با همسرتان مشورت کنید، اگرچه که ممکن است برایتان سخت باشد که در مورد چنین چیزی که احتمالا مد نظر و نگرانی هر دوی شماست صحبت کنید. باید پذیرفت که این تغییرات ناخواسته به هر ترتیب، جزئی از زندگی هر فرد محسوب میشود و کاملا هم طبیعی است.

خانم‌ها همچنین میبایست توانایی پذیرش آن را در یک رابطه دراز مدت داشته باشد. آیا شما در زمان ادرار دچار مشکل خاصی نیز هستید؟ خیلی از زنهایی که احساس میکنند واژن آنها دچار کشیدگی و گشادی شده، اذعان میکنند که دچار ریزش ادرار هم هستند، خصوصا در زمانهایی که می خندند یا قلقلک میشوند و یا عطسه میکنند.

تمرینات کگل باعث تقویت عضلات پایینی لگن خاصره و ماهیچه هایی که در هنگام زایمان کشیده شده اند، خواهد شد .این تمرینات حتی به لذت بیشتر جنسی ( ارگاسم شدیدتر ) نیز منجر خواهد شد، چراکه باعث قویتر گردیدن و بیشتر انعطاف پذیر شدن ماهیچه ها خواهد گردید.

تمرینات کگل، کیسه مثانه رو هم سفت تر خواهند کرد که درنتیجه شما دیگر چکه های ادراری نخواهید داشت. نکته اینجاست که به هر حال اونها خود واژن رو تنگ نخواهند کرد، بلکه در حقیقت ماهیچه های ورودی دهانه واژن رو تنگ تر خواهند کرد.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
ایمیل
واتساپ
آپارات
اینستاگرام
فیسبوک
SOCIALICON

درباره ی مدیر سایت

همچنین ببینید

خواص گیاه رازک برای کاهش استرس

چکیده: دمنوش گیاه رازک دارای خاصیت آرام بخش اعصاب بوده و به رفع بدخوابی، برطرف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share This