جمعه , ۲۵ , خرداد , ۱۴۰۳
خانه / آموزش / چگونگی تقویت قوای جنسی مردان با تمرینات ورزشی

چگونگی تقویت قوای جنسی مردان با تمرینات ورزشی

چکیده:
آمادگی جسمانی بی تردید یکی از مهمترین شاخصه های هر رشته ورزشی است. مصدومیت نیز یکی از بخش های جدانشدنی از ورزش است که میتوان با انجام تمرینات ورزشی و آماده و قوی نگهداشتن عضلات از برخی از آنها پیشگیری کرد.

تمرینات ورزشی که بدن مردان را دگرگون خواهد کرد

تمرینات ورزشی باعث پیشرفت در انعطاف پذیری و افزایش قدرت بدنی و توانایی فرد می شود. برنامه تمرینی که در ادامه به شما معرفی می کنیم، ترکیبی از تمرینات قدرتی با کشش های هدفمند است؛ می توانید این تمرینات را به طور منظم در منزل انجام دهید یا اگر در باشگاه ورزش می کنید این حرکات را بعد از ورزش تمرین کنید.

تمرینات ورزشی سلامت جنسی

مردان می توانند از طریق تمرینات ورزشی، قوای جنسی خود را تقویت کنند. ممکن است وقتی به باشگاه می روید، هدف اصلی شما تقویت قوای جنسی نباشد، اما لازم است بدانید که ورزش کردن علاوه بر داشتن اندامی ورزشی و خوش فرم می تواند به تقویت قوای جنسی نیز کمک بسیاری کند.

تمرینات ورزشی باعث پیشرفت در انعطاف پذیری و افزایش قدرت بدنی و توانایی فرد می شود. برنامه تمرینی که در ادامه به شما معرفی می کنیم، ترکیبی از تمرینات قدرتی با کشش های هدفمند است؛ می توانید این تمرینات را به طور منظم در منزل انجام دهید یا اگر در باشگاه ورزش می کنید این حرکات را بعد از ورزش تمرین کنید.

توصیه های مهم:

  1. برای هر قسمت از بدن ۲ حرکت در نظر گرفته شده، تمرینات مربوط به هر قسمت را کامل انجام دهید و بعد به سراغ انجام تمرینات روی قسمت های دیگر بروید.
  2. هر تمرین را در ۳ ست پشت سرهم و در هر ست ۱۵ تا ۲۰ بار تکرار کنید؛ بین هر ست نیز ۳۰ ثانیه استراحت داشته باشید.
  3. اهمیت تنفس در حین تمرینات را همواره به یاد داشته باشید؛ وقتی بر روی عضلات خود فشار احساس کردید عمل دَم و زمانی که عضلات ریلکس می شوند عمل بازدم انجام دهید.

۸ تمرین ورزشی برای قوی شدن عضلات

بالاتنه

این یک قانون جنسی ساده است؛ هرچه وزن خود را در زمان طولانی تری کنترل کنید، برای زمان بیشتری می توانید در رابطه جنسی فعال باشید و به اوج قوای جنسی برسید.

تمرین شماره یک

شنا با توپ سوئیسی

عضلات هدف:شانه ها، قفسه سینه، پشت بازو

چگونگی انجام حرکت:ساق پاهای تان را روی توپ سوئیسی قرار دهید و حرکت شنا را انجام دهید؛ این حرکت را در ۳ ست و در هر ست ۱۵ تا ۲۰ بار تمرین کنید.

تمرین شماره دو

دراز کشیدن

عضلات هدف:کمر، شکم

چگونگی انجام حرکت:ابتدا به پشت دراز بکشید و پاها را کاملاً روی زمین قرار دهید؛ سپس زانوها را به سمت قفسه سینه خم کنید و با دست های تان زیر زانوهای خود را بگیرید؛ به مدت ۳۰ ثانیه در همین حالت بمانید، هر چند بار که می توانید این حرکت را تکرار کنید.

پایین تنه

تقویت عضلات پا باعث افزایش قدرت بدنی و قوای جنسی می شود؛ هرچقدر انعطاف پذیری مفصل ران شما بهتر و بیشتر باشد، آزادی عمل شما نیز بیشتر خواهد بود.

تمرین شماره سه

تکیه دادن

عضلات هدف:ماهیچه چهار سر ران

چگونگی انجام حرکت:برروی یک تشک زانو بزنید؛ زانوها باید در زاویه ۹۰ درجه قرار گیرند؛ سر، پشت، و ران ها نیز موازی باهم باشند. به عقب خم شوید، مانند اینکه می خواهید به جایی تکیه دهید؛ ۲ تا ۳ ثانیه مکث کنید؛ سپس دوباره حرکت را تکرار کنید.

تمرین شماره چهار

کشش عضله مفصل ران

عضلات هدف:مفصل ران

چگونگی انجام حرکت:یک قدم به جلو بردارید، به گونه ای که پاهای تان حدود یک متر از هم فاصله داشته باشد؛ زانوها را کمی خم کنید و لگن خود را به جلو فشار دهید، تا وقتی احساس کشش کنید. ۳۰ ثانیه مکث کنید. سپس با پای دیگر این حرکت را انجام دهید.

استقامت

تمرینات استقامتی که به شکلی حرکات رابطه جنسی را شبیه سازی می کنند، می توانند از خستگی زودهنگام عضلات در زمانی که به آنها نیاز دارید، جلوگیری کنند.

تمرین شماره پنج

عضلات هدف:باسن، همسترینگ

چگونگی انجام حرکت:به پشت دراز بکشید و زانوهای تان را خم کرده و عضلات باسن را منقبض کنید و روی زمین بگذارید تا بدنتان مانند یک خط راست، روی زمین قرار گیرد؛ سپس بعد از ۳ ثانیه مکث، این تمرین را دوباره تکرار کنید.

تمرین شماره شش

عضلات هدف:شانه ها، قفسه سینه، پشت بازو

چگونگی انجام حرکت:برای انجام این تمرین فقط به یک جفت جوراب و یک سطح لیز نیاز هست. حرکت شنای سوئدی را تصور کنید و دست های تان را ثابت نگه دارید. بدن خود را اول به سمت عقب و سپس به سمت جلو سر دهید تا وقتی که شکم شما روی دست های تان قرار گیرد، این تمرین را تکرار کنید.

انعطاف پذیری

قدرت و استقامت، بدون داشتن بدنی نرم و انعطاف پذیری بالا قابل بی ارزش است. افزایش قدرت و انعطاف پذیری به شما کمک می کنند تا هیجان خود را برای مدت طولانی تری حفظ کنید و لذت بیشتری از رابطه جنسی داشته باشید.

تمرین شماره هفت

کشش متقاطع

عضلات هدف:کف لگن، عضلات مرکزی بدن

چگونگی انجام حرکت:ابتدا به پشت دراز بکشید و زانوهای تان را خم کنید و زانوی راست خود را به سمت سینه بالا بیاورید. قسمت خارجی زانو را با دست چپ تان بگیرید و به سمت شانه چپ خود بکشید؛ بعد از ۳۰ ثانیه مکث، پا را عوض کرده و تمرین را تکرار کنید.

تمرین شماره هشت

عضلات هدف:کمر، شکم

چگونگی انجام حرکت:در حالت ۴ دست و پا قرار گیرید، سپس پای راست خود را به سمت عقب بکشید تا صاف و کمی متمایل به راست باشد، انگشتان پا باید روی زمین قرار گیرد. حالا پای راست خود را بلند کنید و روی پای چپ خود ببرید؛ سپس پاها را عوض کرده و این تمرین را تکرار کنید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
ایمیل
واتساپ
آپارات
اینستاگرام
فیسبوک
SOCIALICON

درباره ی مدیر سایت

همچنین ببینید

خواص گل بید‌مشک و عرق آن در طب سنتی

چکیده: گل بیدمشک خواص دارویی اعجاب آوری دارد، در طب سنتی گیاه بیدمشک به درمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share This