خانه / آموزش / ارتباط گروه خونی با میل جنسی

ارتباط گروه خونی با میل جنسی

مقدمه
با پیروی از رژیم غذایی ویژه گروه خون، شما بدنتان را از انواع سموم زدوده و با مصرف صحیح غذاهای مناسب گروه خونیتان به هضم و جذب هر چه بهتر غذاها کمک می نمایید و بدنتان غذای مصرف شده را به جای آنکه تبدیل به چربی نماید ،

ناتوانی جنسی و گروه خون رابطه مستقیمی بین توانایی و ناتوانی جنسی افراد با گروه خون آنان وجود دارد. همانگونه که همگی آگاهند، بدن سالم حاصل تغذیه مناسب و آرامش است .آن را به انرژی تبدیل کرده و توان بدن را بالا می برد . در حالی که مصرف مواد غذایی نامتناسب با گروه خونیتان می تواند مضرات زیادی را به دنبال داشته باشد. به عنوان مثال مصرف گوشت قرمز در دارندگان گروه خون A . از آنجا که این گروه از افراد گوشت قرمز مصرف شده را به سختی هضم می نمایند ، لذا نمی توانند آن را به انرژی تبدیل کنند و گوشت قرمز مصرف شده در بدن این افراد پس از هضم ناقص به جای تبدیل به انرژی ، تبدیل به چربی شده و در بدن ذخیره می گردد که خود عامل ایجاد مشکلات گوارشی ، قلبی عروقی ،چاقی، ابتلا به دیابت و کبد چرب است که همگی از عوامل اصلی ناتوانیههای جنسی محسوب می شوند. مثال دیگر در خصوص افراد دارنده گروه خون O است.این گروه از افراد بر خلاف دارندگان گروه خون A برای کسب انرژی بیشتر و دور ماندن از انواع بیماریها می بایست از گوشتهای قرمز با کیفیت استفاده نمایند. اسید معده این افراد بالا بوده و گوشت قرمز مصرف شده را به درستی هضم و جذب نموده و آن را تبدیل به انرژی می نمایند. در نتیجه ، انتخاب صحیح مواد غذایی بر اساس گروه خون، به شما کمک می کند تا بدنی سالمتر ، قویتر و به دور از بیماری داشته باشید. جالب است که بدانید انجام ورزشهای ویژه گروه خونی، در تقویت قوای بدن کمک شایانی به شما می نماید.

به عنوان مثال انجام ورزشهایی مانند ورزشهای سنگین و مداوم در دارندگان گروه خون O و B و انجام ورزشهای آرامتر مانند یوگا ، تای چی و انواع مدیتیشن برای دارندگان گروههای خونی A و AB . لازم به ذکر است که برخی از خوراکیها مانند جینسینگ ، زنجبیل و هل و به ویژه چای سبز با جینسینگ ، هل و زنجبیل برای کلیه گروههای خونی عالی بوده و توانایی جنسی را بالا می برد. همچنین مصرف گردو نیز تاثیر بسزایی داشته و مصرف جو دو سر نیز به دلیل داشتن ویتامینهای گروه B و فیبر بسیار بالا توانایی جنسی را بالا برده و تنها غله ای است که برای همگی افراد با گروههای خونی مختلف مناسب است.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
ایمیل
تلگرام
اینستاگرام
فیسبوک
گوگل پلاس
تویتر
آپارات

درباره ی مدیر سایت

همچنین ببینید

آیا باورهای رایج در مورد افراد چپ دست حقیقت دارند؟

چکیده چب دست ها باهوش ترند، چپ دست ها عمر کوتاه تری دارند، چپ دست …

یک دیدگاه

  1. امان از افراد سرد مزاج …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share This