جمعه , ۲۵ , خرداد , ۱۴۰۳
خانه / آموزش / آموزش عشوه و دلبری کردن خانم ها برای شوهر

آموزش عشوه و دلبری کردن خانم ها برای شوهر

چکیده:
یکی از نیازهای شوهر شما اینست که شما همانند روزهای اول ازدواج و نامزدی لطیف، گاهی پر از ناز و دلبری، خوش پوش و خوشبو  باشین پس هر از گاهی با کنار گذاشتن رفتارهای عادی به این نیاز همسرتان پاسخ بدید.

آموزش عشوه و ناز کردن خانم ها برای همسر

برای حفظ زندگی زناشوئی باید هر لحظه تلاش کرد، اینکه بگوییم از ما گذشته و این رفتارها متعلق به جوانهاست حرف غلطی است.  در این قسمت از روابط زناشوئی در دوا درمون قصد داریم با آموزش عشوه و ناز کردن خانم ها با شما همراه باشیم. امیدواریم این مطالب برای شما خانمها مفید واقع شود!

آموزش عشوه و ناز کردن خانم ها

اعتماد بنفس داشته باشید

اگر با هم به میهمانی فامیلی یا جشن عروسی می روید از همان نخست بدنبال تایید و عقیده مثبت نامزدتان نباشید. شما از روز اول باید خودباوری داشته باشید. اینطور نیست از روز نخست او به شما بگوید چه لباسی به شما می آید و چه بپوشید و چه نپوشید. بعد با گمان راحت لباس مورد نظرتان را بپوشید و مسیر بیفتید. باید به خودتان مطمئن باشید. قرار نیست او مدام به شما بگوید که زیبا شده اید یا نه. شما خودتان قشنگ هستید. اگر از روز اول نظرش را به شما تحمیل کند تا پایان عمرتان باید به نظر او جامه بپوشید و غصه بخورید. خود کرده را هم راهکار نیست. شما باید ارزش خودتان را بدانید و قدمهایتان را هم محکم بردارید.

روش حرف زدن

با شوهرتون رسمی و اداری گفتگو نکنید . همش وقتی هدف عشوه گری دارید ، گونه حرف زدن تون باید کـــش دار باشه . حرف های عاشقانه ، درخواست ها ، خواهش ها و غیره رو باید کش دار بگید.
مثلا :
حمید ! منو نیگــــــاه!
حالت بدنتان هم مهمه ! همش سرتان به سمت چپ یا راست باید خم باشه . اگه هدف تحریک جنسی ندارید ، با موهایتان بازی کنید .

احترام به دنیای مردانه

مردها برای خودشان دنیای متفاوتی دارند. دنیایشان را تصرف نکنید که وارد مرحله خطرناکی می شوید. مردها عاشق وقت گذرانی و تفریح و بازی با دوستانشان هستند. این البته حق مسلم آنهاست پس لطفا به این حق را از آنها نگیرید.

اگر با دوستانشان زمین فوتبال کرایه کرده اند و قصد دارند یک بازی جانانه و حیثیتی برگزار کنند، تند برای خودتان برنامه نچینید. اگر قرار است او به شما و برنامه هایتان اهمیت دهد شما هم باید با تبسم ساک فوتبال را دستش بدهید و برایش آرزوی کامیابی کنید. مردها از محدودیت می ترسند.

حالت ایستادن

شما هر حالتی به غیر از حالت رسمی و خشک ( نظامی ) بایستید جنبه ی ناز و عشوه پیدا می کنه ! اگه پوشاک برانگیزاننده پوشیده باشید درجه ی عشوه گری بالا میره . اگه از دست ها کمک بگیرید به نقطه ی جوش  نزدیک  میشید . مثلا روی پای راست تکیه کنید . دست راست رو هم روی کمر ( محل کمربند ) بذارید . گردن رو کمی کج کنید . با گوشه ی چشم  همسرتون رو نگاه کنید .. با دست دیگه با لب ها یا موها یا لباستون بازی کنید.

خانم باشید

در زندگی زناشوئی، خودتان را از هر چه خاله زنک بازی و جی جی باجی شدن با فامیل شوهرتان، دور کنید. اینطور نیست حتما باید با خواهر شوهرتان رفیق شوید و با دخترخاله اش به سینما بروید. البته طوری هم نباشید که پشت سرتان بگویند خیال کرده از آسمان افتاده. یک چیزی بینابین. نه آنقدر صمیمی که داخل سر و کله همدیگر بزنید نه آنقدر خشک و وزین که همانند تندیس یک گوشه بنشینید و حرف نزنید.

نق نزنید

بعضی رفتارها اعصاب و روان را طوری به هم می ریزد که صدتا روانشناس نمی توانند به روز اولش برگردانند. یادتان باشد غر زدن و مدام پشت سر هم نق زدن را فراموش کنید. مردها از غر زدن و نق شنیدن متنفرند، حاضرند نیم عمرشان را بدهند و هیچ وقت شاهد غر زدن کسی نباشند چه برسد به اینکه همسرشان مدام کناره گوش شان چیزهایی بگوید که تمام تلاششان در نشنیدنش دارند. اگر موضوعی غمگین تان کرده یا از رفتاری غمگین می شوید، با زبان آرام و بدون غرغر بیان کنید، اینطوری هم زودتر نتیجه می گیرید و هم انگ یک زن غرغرو بهتان نمی زنند. اگر پای درد دل مردها بنشینید بیشترین چیزی که در حیات مشترک آزارشان می دهد، همین غرهای بی باره و نق زدن های ابدیت است.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
ایمیل
واتساپ
آپارات
اینستاگرام
فیسبوک
SOCIALICON

درباره ی مدیر سایت

همچنین ببینید

خواص گل بید‌مشک و عرق آن در طب سنتی

چکیده: گل بیدمشک خواص دارویی اعجاب آوری دارد، در طب سنتی گیاه بیدمشک به درمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share This