خانه / آموزش / میل جنسی با گیاهخواری بیشتر می شود یا گوشتخواری

میل جنسی با گیاهخواری بیشتر می شود یا گوشتخواری

چکیده:
برای روشن تر شدن مسئله بهتر است سوال کنیم که میل جنسی و رابطه زناشویی افراد با رژیم گیاه خواری بیشتر است یا گوشت خواری ؟ مطمئنا گیاهخواری و گوشتخواری تاثیر مستقیم در این مورد دارد.

میل جنسی گیاهخواران بیشتر است یا گوشت خواران؟

می دانید که میل جنسی و توانایی برقراری رابطه زناشویی موفق ارتباط مستقیم با تغذیه و سبک زندگی دارد ، در میان دهها سوال مطرح شده در این زمینه به بحث ویژه ای خواهیم پرداخت و آن هم تاثیر گیاه خواری و گوشت خواری بر میل جنسی است .

گیاهخواری گوشتخواری مسائل زناشویی

رابطه گیاهخواری گوشتخواری با میل جنسی 

افزایش میل جنسی با گیاه خواری یا گوشت خواری؟

به گزارش دیلی میل آمار نشان می دهد افرادی که رژیم گیاه خواری دارند نسبت به دارندگان رژیم گوشت خواری کمتر در طول هفته رابطه زناشویی را تجربه می کنند. دارندگان رژیم گیاه خواری که تاکیید بر سبک زندگی سالم دارند از قرار معلوم مورد مهمی که مربوط به مسائل جنسی است را نادیده می گیرند برای تایید این گفته دیلی میل نتیجه مطالعات و بررسی ها را منتشر کرد که براساس آن ۴۶ درصد از افرادی که در رژیم خود از گوشت و پروتئین های حیوانی استفاده می کردند رابطه زناشویی مرتب و مداوم دارند در حالیکه این آمار بین دارندگان رژیم گیاه خواری تنها ۱۶ درصد است . در حقیقت میل جنسی و برقراری رابطه زناشویی بین گیاهخواران ۳۰درصد کمتر از دارندگان رژیم گوشت خواری است. این آمار و نتایج بعد از مطالعات روی ۲۰۰۰ نفر در انگلیس بدست آمد و نتایج ان در GourmetMeatClub.co منتشر شد.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
ایمیل
واتساپ
آپارات
اینستاگرام
فیسبوک
SOCIALICON

درباره ی مدیر سایت

همچنین ببینید

دستور غذایی مفید برای تغذیه سالم و متنوع

چکیده: تغذیه سالم در عمل کار دشواری است. این سختی، بیشتر مربوط به کنار گذاشتن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share This