خانه / آموزش / میل جنسی با گیاهخواری بیشتر می شود یا گوشتخواری

میل جنسی با گیاهخواری بیشتر می شود یا گوشتخواری

مقدمه
برای روشن تر شدن مسئله بهتر است سوال کنیم که میل جنسی و رابطه زناشویی افراد با رژیم گیاه خواری بیشتر است یا گوشت خواری ؟ مطمئنا گیاهخواری و گوشتخواری تاثیر مستقیم در این مورد دارد.

میل جنسی گیاهخواران بیشتر است یا گوشت خواران؟

می دانید که میل جنسی و توانایی برقراری رابطه زناشویی موفق ارتباط مستقیم با تغذیه و سبک زندگی دارد ، در میان دهها سوال مطرح شده در این زمینه به بحث ویژه ای خواهیم پرداخت و آن هم تاثیر گیاه خواری و گوشت خواری بر میل جنسی است .
گیاهخواری گوشتخواری مسائل زناشویی
۴۲% of meat eaters but only 16% of vegetarians have sex once a week or more

رابطه گیاهخواری گوشتخواری با میل جنسی 

افزایش میل جنسی با گیاه خواری یا گوشت خواری؟

به گزارش دیلی میل آمار نشان می دهد افرادی که رژیم گیاه خواری دارند نسبت به دارندگان رژیم گوشت خواری کمتر در طول هفته رابطه زناشویی را تجربه می کنند. دارندگان رژیم گیاه خواری که تاکیید بر سبک زندگی سالم دارند از قرار معلوم مورد مهمی که مربوط به مسائل جنسی است را نادیده می گیرند برای تایید این گفته دیلی میل نتیجه مطالعات و بررسی ها را منتشر کرد که براساس آن ۴۶ درصد از افرادی که در رژیم خود از گوشت و پروتئین های حیوانی استفاده می کردند رابطه زناشویی مرتب و مداوم دارند در حالیکه این آمار بین دارندگان رژیم گیاه خواری تنها ۱۶ درصد است . در حقیقت میل جنسی و برقراری رابطه زناشویی بین گیاهخواران ۳۰درصد کمتر از دارندگان رژیم گوشت خواری است. این آمار و نتایج بعد از مطالعات روی ۲۰۰۰ نفر در انگلیس بدست آمد و نتایج ان در GourmetMeatClub.co منتشر شد.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
ایمیل
تلگرام
اینستاگرام
فیسبوک
گوگل پلاس
تویتر
آپارات

درباره ی مدیر سایت

همچنین ببینید

آیا باورهای رایج در مورد افراد چپ دست حقیقت دارند؟

چکیده چب دست ها باهوش ترند، چپ دست ها عمر کوتاه تری دارند، چپ دست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share This