خانه / آموزش / انگشتان شما می توانند از شخصیت شما چیزهای زیادی بگویند

انگشتان شما می توانند از شخصیت شما چیزهای زیادی بگویند

چکیده:

جالب است بدانید که انگشت‌های دست شما یکی از اندام‌هایی است که توانایی دارد تا اسرار پشت پرده‌ای را از شخصیت و حتی خلق و خوی شما فاش کند.

شما چه نوع انگشتانی دارید؟

هر چند ظاهر همه انسان‌ها از ژنتیک آن‌ها سرچشمه گرفته است، برخی از قسمت‌های بدن انسان قادر است تا اطلاعات جالبی را در مورد شخصیت ما نشان دهند. جالب است بدانید که انگشت‌های دست شما یکی از اندام‌هایی است که توانایی دارد تا اسرار پشت پرده‌ای را از شخصیت و حتی خلق و خوی شما فاش کند.

مطالعات پژوهشگران نشان داده است که طول انگشت حلقه با توجه به سطح تستوسترون و هورمون‌های مردانه که در رحم قرار می‌گیرند، می‌توانند تاثیر مستقیمی بر شکل گیری شخصیت انسان داشته باشند. در این مقاله تحقیق بسیار جالبی انجام شده که مهر تاییدی بر این ادعا وارد می‌کند. در طول مقاله با آزمون جالبی مواجه می‌شوید که راحت‌تر بتوانید از روی اندازه انگشتان خود به شخصیت‌تان پی ببرید.

این تحقیق نتایج حیرت انگیزی دارد! تحقیقات دائماً انجام می شود و بیشتر آنها مورد توجه قرار نمی گیرند ، اما گاهی اوقات با برخی از نتایج مواجه می شویم که بسیار جالب است و نمی توان آنها را به اشتراک گذاشت. اطلاع از حقایق جدید می تواند سرگرم کننده باشد ، گرچه در بعضی مواقع با مواردی روبرو می شوید که ترجیح می دهید آنها را نشناخته باشید. و این مسئله وجود دارد که همیشه دقیق بودن نتایج دقیق نیست.

انگشتان خوشبختانه ، حقایقی که امروز برای شما به دست آوردیم از نوع سرگرم کننده است! به نظر می رسد که دست شما می تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما به شما بگوید. واقعاً کاملاً عجیب است. این تحقیق بیشتر روی انگشتان شما متمرکز است. به صفحه بعدی بروید تا بفهمید انگشتان شما درباره شخصیت شما چه می گویند!

این راز در انگشت حلقه و انگشت اشاره شما نهفته است. این می تواند چیزهای زیادی در مورد نوع شما باشد. این تست فقط برای آقایان اعمال می شود زیرا طول این انگشتان نشان دهنده میزان تستوسترون در مردان است. سه نوع وجود دارد: A ، B و C.

A – انگشت حلقه از انگشت اشاره بلندتر است ما در اینجا در مورد مردان خوش تیپ صحبت می کنیم. آنها جذاب هستند و می توانند با همه کنار بیایند. با این حال آنها کمی تهاجمی تر هستند و سریع ریسک می کنند. این همچنین بدان معنی است که این نوع افراد اغلب با انگشت حلقه کوتاهتر درآمد بیشتری نسبت به همکاران خود کسب می کنند.

B- انگشت حلقه کوتاهتر از انگشت اشاره است مردانی که این دست ها را دارند بسیار اعتماد به نفس دارند و حتی می توانند کمی خودشیفته باشند. این افراد در تنهایی اغلب مشکلی ندارند و مزاحمت را دوست ندارند. با این حال ، وقتی نوبت به عشق می رسد ، آنها اعتماد به نفس کمتری دارند زیرا کسانی نیستند که اولین حرکت را انجام می دهند و ابتکار عمل را به عهده می گیرند.

C – انگشت حلقه و انگشت اشاره همان طول دارند شاید این به اندازه کافی گفته باشد … مردان با این دستها واسطه خوبی هستند ، بسیار وفادار و دوست داشتنی هستند. همه چیز با این نوع متعادل است. آنها آرام هستند و به نظر می رسد همه چیز روان پیش می رود ، گویی همه سازمان یافته است. شما چه فکر می کنید ، آیا خود یا یکی از عزیزان خود را در یکی از این دسته ها می شناسید؟

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
ایمیل
واتساپ
آپارات
اینستاگرام
فیسبوک
SOCIALICON
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
ایمیل
واتساپ
آپارات
اینستاگرام
فیسبوک
SOCIALICON

درباره ی مدیر سایت

همچنین ببینید

رژیم غذایی مناسب با نشاسته‌های مقاوم

چکیده: بیشتر کربوهیدرات های مصرفی در رژیم غذایی شما نشاسته هستند. نشاسته‌ها زنجیره های طولانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Share This